ما توانسته ایم با عنایت حضرت حق و با تکیه دانش فنی و بومی نیروهای متخصص خود رضایت و اعتماد بیش از ۱۶۹ شرکت و سازمان را جلب کرده و محصولات و خدمات خود را برای آنها عرضه نماییم  و از این اتفاق بسیار خرسندیم و خدا را شکر میکنیم که مورد اطمینان شما مشتریان عزیز قرار گرفته ایم.

ما در طول فعالیت خود  توانسته ایم با شرکت هایی مثل گلتاش(برند سیو) سپهر پلاستیک پدیده (برند اکتیو)- گلان –ایران رایحه- کف ساز شرق مشهد – افراشیر باختر- اشکان شیمی اصفهان – ماه ارا تندیس – جکسون بیبی- به تک – مروارید هامون و ساینا  و شرکت هایی از کشور های کشورهای افغانستان –عراق و ارمنستان همکاری کنیم .


ارائه خدمات نوین به مشتریان

مشتری ها عضوی از مجموعه ما هستند و ما خودمان را از آنها جدا نمیدانیم و سیاست های مجموعه آناهیتا پلاست بر روی منافع متقابل بنا  شده است ، بر این اساس که ما در کنار مشتریانمان پیشرفت کنیم و منافع هر دو ما با هم گره خورده هست . از این رو شرکت آناهیتا خدمات و امکانات ویژه ای را در باشگاه مشتریان به مشتریان خود بر اساس زیرساختی که در مجموعه ایجاد شده است ، به آنها ارایه میدهد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

انبارداری رایگان محصولات تولیدی مشتریان تا زمان مقرر

ما در مجموعه اناهیتا پلاست چندین انبار مختلف برای نگهداری سفارشات مشتریانمان پیش بینی کردایم که در صورتی که به هر دلیلی زمان ارسال محصولات به مقصد به تعویق افتاد و مشتری آمادگی لازم برای تحویل آنها را نداشت ، بتوانیم محصولات مشتریان را بدون هیچ هزینه سربار و در شرایط مساعد برای مشتریان نگهداری کنیم تا بتوانیم میزان کمی از فشار های اقتصادی  موجود در شرایط فعلی را برای مشتریان عزیزمان کاهش دهیم.

باربری رایگان

ما در مجموعه خود با سیستم های ترابری مجهزی و گسترده ای در ارتباط هستیم و این امکان را به ما میدهد که بتوانیم از امتیاز های خود برای مشتریان فعال خود استفاده کنیم و هزینه های ترابری آنها را تا میزان چشم گیری کاهش داده و در شرایطی به صفر برسانیم یعنی  هزینه ارسال محصولات برای مشتریان رایگان محاسبه میشود.